گروه حسابداری

 رشته حسابداری

الف)- دوره کارشناسی:

رشته حسابداری دانشکده براساس مصوبات وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با هدف تامین متخصصان مورد نیاز کشور در امر برنامه ریزی و نظارت بر عملیات مالی و حسابداری موسسات دولتی و خصوصی تاسیس شده است. نیاز گسترده کشور به منابع مالی، کارشناسان حسابداری و حسابرسی، اهمیت کنترل دقیق و مضاعف تأمین اطلاعات مالی صحیح و به موقع و قابل اتکاء برای تصمیم گیری ها و نیز طراحی و اجرای الگوهای پیشرفته  حسابداری، از جمله دلایل تاسیس این رشته  است. تعداد واحد درسی این دوره 134 واحد است .

 

ب)- دوره کارشناسی ارشد:

با هدف ارتقای سطح دانش مالی و حسابداری جامعه و تربیت پژوهشگران مالی و مدرسین مراکز آموش عالی در مقطع کاردانی و کارشناسی و نیز تربیت نیروی انسانی توانمند برای بر عهده گرفتن وظیفه مدیریت مالی و مدیران ارشد حسابداری و مشاوران مالی توانمند برای کمک به تصمیم سازی های صحیح مالی و اقتصادی دایر شده است. در طول دوره تحصیل سعی می شود که در هر درس دانشجویان با نظریات و دیدگاه های مختلف و جدیدترین تحقیقات مرتبط با آن درس در سطح بین المللی آشنا شوند. تعداد واحدهای درسی این دوره 28 واحد درسی و 4 واحد پایان نامه می باشد.
اين گروه ، دو دوره كارشناسي ارشد حسابداري و حسابرسي را برگزار مي كند كه هدف از تاسيس آنها ارتقاي سطح دانش مالي و حسابداري و حسابرسي جامعه و تربيت پژوهشگران مالي و مدرسين مراكز آموزش عالي در مقطع كارداني و كارشناسي و نيز تربيت نيروي انساني توانمند براي برعهده گرفتن وظيفه مديريت مالي و مديران ارشد حسابداري و حسابرسي و مشاوران مالي توانمند براي كمك به تصميم سازي هاي صحيح مالي و اقتصادي داير شده است.

 

ج)- دوره دکتری:

هدف ایجاد این دوره، تربیت متخصصان صاحب نظر در حوزه های نظری و کاربردی حسابداری و نیز کمک به فرایند تولید علم در کشور بوده است. با کسب مجوز پذیرش دانشجو در این مقطع از وزارت علوم تحقیقات و فناوری، اولین گروه دانشجویان، تحصیلات خود را در این دوره از ابتدای سال تحصیلی 93-92 شروع نموده اند.

رضا حصارزاده

سمت :  مدیر گروه

تحصيلات : دکتری حسابداری

تلفن: 38805325

وبگاه شخصی: hesarzadeh.profcms.um.ac.ir

 

حسین شجاعی

سمت : کارشناس آموزشی

تحصيلات : کارشناسي

تلفن: 38806312

shojaee

اعضای هیئت علمی بازنشسته

امیرآقا میری موسوی مربی

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

aa-mosavi.profcms.um.ac.ir

دکتر ابوالفضل قدیری مقدم دانشیار

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

aghadiri.profcms.um.ac.ir

محمد جواد هروی مربی

کلینیک حقوقی دانشگاه

دوره مشترک دکتری ایران و لهستان

آموزش های عالي آزاد

tour

تور مجازی دانشکده