جلسه‌‌ مشترک دانشکده علوم اداری و اقتصادی و دانشکده حقوق و علوم سیاسی با رئیس و مشاور دانشگاه روشان افغانستان

         به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم اداری و اقتصادی داتشگاه فردوسی مشهد، در جلسه‌‌ای مشترک دکتر عبدالرضا جوان جعفری، رئیس دانشکده علوم اداری و اقتصادی و دانشکده حقوق و علوم سیاسی، دکترمحّمدرضا عباس‌زاده معاون آموزشی و فرهنگی، دکترمحّمدطاهر احمدی شادمهری معاون پژوهش و فناوری و مدیران گروه‌های اقتصاد، علوم سیاسی و حقوق با فاتح گل شینواری رئیس دانشگاه روشان افغانستان و مشاور وی درروز یک شنبه 15دیماه 1398 در دانشکده علوم اداری و اقتصادی برگزار گردید.

        در ابتدای این جلسه دکتر جوان جعفری ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور مهمانان در دانشگاه بزرگ و جامع دانشگاه فردوسی مشهد به معرفی دانشکده‌های علوم اداری و اقتصادی و دانشکده حقوق و علوم سیاسی، دپارتمان‌ها، سوابق و پتانسیل آن ها پرداختند.

سپس مدیران گروه های آموزشی، ویژگی ها و توانمندی‌های گروه‌های مربوط به خود را تشریح کردند. در پایان این جلسه جناب آقای فاتح گل شینواری رئیس دانشگاه روشان افغانستان با طرح سئوالات متعدد از مدیران گروه ها و با اشاره به اینکه دانشگاهی با رشته های مشترک هستند تقاضای همکاری داشتند و دکتر جوان جعفری نیز آمادگی دانشکده های علوم اداری و اقتصادی و حقوق و علوم سیاسی را برای همکاری های مشترک در حوزه های مختلف آموزشی و پژوهشی وبویژه آموزش های مجازی اعلام فرمودند.

در نهایت مقرّر گردید در چهارچوب تفاهم نامه های موجود، دو دانشگاه در قالب برنامه های اجرایی همکاری های مشترک در حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی، تبادل استاد و دانشجو، برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌ها و اجرای پروژه‌های مشترک آغاز گردد.

0123

کلینیک حقوقی دانشگاه

دوره مشترک دکتری ایران و لهستان

آموزش های عالي آزاد

tour

تور مجازی دانشکده