جلسه با دكتر حميد صرامي مشاور دبيرکل و مدیریت دفتر آموزش و تحقیقات ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری و مدیریت ستاد مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوي در دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد جلسه اي با آقای دكتر حميد صرامي مشاور دبيرکل و مدیریت دفتر آموزش و تحقیقات ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری و مدیریت ستاد مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوي و هم چنین مديريت پژوهشي ستاد مذکور با آقای دکتر عبدالرضا جوان جعفری رئیس دانشکه و آقای دکتر محمدطاهر احمدی شادمهری و نمایندگان دانشگاه ها و مراکز پژوهشی در روز سه شنبه 24/7/1397 ساعت 16 19 در محل تالار مرحوم دكتر رزمي دانشكده علوم اداري و اقتصادي برگزار گرديد.

در ابتدا معاون پژوهش و فناوری دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد در ارتباط با هدف برگزاری این جلسه نکاتی را به شرح زیر بیان کردند: گسترش ارتباط بين دانشگاه و نهادهاي دولتي و غير دولتي از اهداف مهم وزارت عتف و به طبع آن دانشگاه فردوسي مشهد مي باشد. در واقع اين يك ضرورت است زيرا معضلات و مشكلات فرا روي جامعه راه حل علمي مي طلبد كه اين خود ضرورت ورود دانشگاه و بكارگيري ظرفيتهاي آن توسط جامعه را نشان مي دهد. در اين راستا دانشكده علوم اداري و اقتصادي طي سالهای قبل جلسات متعددي را با نهادهاي مختلف برگزار نموده است و تفاهم نامه هايي نيز منعقد شده است. از جمله جلسات با ستاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی که منجر به عقد تفاهم نامه شده است. جهت پيگيري اجراي مفاد تفاهم نامه و بحث و بررسي در مورد مشكلات اجراي آن در اين جلسه براي بهره وري بيشتر و آگاهي از ديدگاه سايرين، از مركز آموزش عالي استان از جمله: دانشگاه علوم پزشكي مشهد، دانشکده توان بخشي و پيراپزشكي، جهاد دانشگاهي مشهد، دانشگاه آزاد اسلامي مشهد، دانشگاه پيام نور مشهد، دانشگاه امام رضا (ع)، مركز مشاوره و توانمند سازي دانشجويان دانشگاه فردوسي مشهد، گروههاي جامعه شناسي و روانشناسي دانشگاه فردوسي مشهد و هم چنين گروه جامعه شناسي دانشكده گردشگري جهاد دانشگاهي نيز دعوت به عمل آمد. سپس جناب آقای دکتر جوان جعفری ضمن خوشامدگویی به مهمانان سخنانی در بیان اهمیت این جلسه و نتایج آن اشاره فرمودند. در ادامه اين جلسه مدعوين نقطه نظرات خود را ارايه نمودند و مقرر شد تمهيدات لازم براي گسترش تعاملات و رفع مشكلات در نظر گرفته شود.

15133